DYŻUR WAKACYJNY W ŻŁOBKU MIEJSKIM 2023/2024

ORGANIZACJA DYŻURU WAKACYJNEGO ŻŁOBKA MIEJSKIEGO W KĘTRZYNIE

w roku szkolnym 2023/2024

W roku szkolnym 2023/2024 Żłobek Miejski w Kętrzynie pełni dyżur w okresie wakacyjnym przez jeden miesiąc w lipcu 2024r.

Z dyżuru mogą korzystać tylko te dzieci, które uczęszczają do żłobka w roku szkolnym 2023/2024.

W MIESIĄCU SIERPNIU ŻŁOBEK BĘDZIE NIECZYNNY

Podczas dyżuru wakacyjnego żłobek zapewnia opiekę dzieciom RODZICÓW PRACUJĄCYCH w miesiącu lipiec 2024r.

Przerwa w działalności żłobka w okresie wakacyjnym związana jest z prawem pracowników do urlopu wypoczynkowego.

W czasie dyżuru wakacyjnego tworzy się jedną grupę. (w szczególnie uzasadnionych sytuacjach dopuszcza się utworzenie kolejnej grupy).

Termin zapisów na dyżur wakacyjny – od 18.03.2024r. do 29.03.2024r.

Rodzice dzieci, które uczęszczają do Żłobka Miejskiego w Kętrzynie w roku szkolnym 2023/2024 zapisując dziecko na dyżur w miesiącu lipcu, zobowiązani są do złożenia podania w grupach, do których uczęszczają dzieci.

Podanie powinno zawierać:

- imię i nazwisko dziecka,

- adres zamieszkania dziecka oraz rodziców,

- aktualne numery telefonów do szybkiego kontaktu z rodzicami.

PODANIA ZŁOŻONE PO 29 MARCA 2024R. NIE BĘDĄ PRZYJĘTE.

Dyrektor:

Joanna Friedrichsen