SZANOWNI RODZICE

W ZWIĄZKU Z UCHWAŁĄ NR XXIII/ 173/2020

RADY MIEJSKIEJ W KĘTRZYNIE

z dnia 24 lutego 2020r.

w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXI 191/12 Rady Miejskiej w Kętrzynie z dnia 28czerwca 2012r.

dziecka w żłobku miejskim.

Dyrektor Żłobka Miejskiego w Kętrzynie informuje o konieczności podpisania Aneksu do umowy zawartej na rok szkolny 2019/2020 w sprawie korzystania z usług żłobka.

W związku z powyższym Aneks do umowy dostępny jest na stronie przedszkola                   www.malinka-ketrzyn.edupage.org w zakładce ŻŁOBEK

W trosce o zachowanie zasad bezpieczeństwa oraz ograniczenia bezpośrednich kontaktów

Rodzice proszeni są o wypełnienie i podpisanie Aneksu umowy, a następnie dostarczenie do placówki w wybranej formie:

• elektronicznej na adres: malinka.ketrzyn@gmail.com

• lub papierowej.

Rodzicom, którzy wybiorą papierową formę dostarczenia aneksu w godz. 9.00 – 13.00 udostępniamy w przedsionku przedszkola skrzynkę, do której prosimy wrzucić w zamkniętych kopertach podpisane aneksy (w dwóch egzemplarzach) .

• TERMIN  DOSTARCZENIA  ANEKSU do 31.03.2020r.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 89 751 24 66

Dyrektor Grażyna Rakowska