KONCERT ŚWIĄTECZNY GR. "SŁONECZKA"

Dnia 20.12.2018.r. w grupie żłobkowej „Słoneczka” odbył się Koncert Świąteczny.

Celem koncertu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

Przybyłych gości powitała serdecznie Pani Dyrektor. Pierwszą piosenkę ,którą dzieci zaprezentowały to” Święta to czas niespodzianek”.Następnie dziewczynki w przebraniach śnieżynek, wykonały układ taneczny do słów i melodii „Little Snowflake”.Kolejnym punktem programu był układ w wykonaniu dzieci przebranych za bałwanki przy piosence” Jingle Bells”.Następnie dzieci w przebraniu Elfów zatańczyły i zaśpiewały piosenkę „Elfy".

Zwieńczeniem koncertu był taniec „Siedem Reniferów” oraz przybycie Mikołaja. Dużą radość sprawiła dzieciom wizyta niezwykłego gościa (Mikołaja) oraz prezenty i wspólna zabawa. Skromny poczęstunek, wspólne zdjęcia z Mikołajem zakończyły "Koncert Świąteczny".