Rozstrzygnięcie konkursu "Zwykłe - Niezwykłe Instrumenty" gr. żłobkowe 28.04.21

Dnia 26 kwietnia w Miejskim Żłobku rozstrzygnięto konkurs pt. ,,Zwykłe - Niezwykłe Instrumenty". Przedmiotem konkursu było stworzenie instrumentu muzycznego z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Celem konkursu było: rozwijanie talentu i promowanie twórczości dziecięcej, rozwijanie kreatywności dziecka oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną poprzez wspólne działanie. W konkursie wzięło udział 12 prac przygotowanych przez dzieci i ich rodziców. Oceny prac dokonała niezależna komisja konkursowa powołana przez Panią Dyrektor żłobka. Jury przyznało następujące miejsca:

Gr. ,,Słoneczka"                                      Gr. ,,Motylki"

I miejsce - Antoś G.                                I miejsce - Franio B.

II miejsce - Grześ H.                               II miejsce - Antosia L.

III miejsce - Michał Sz.                          III miejsce - Kacper H.

Wyróżnienia otrzymali: Zosia P.,  Karolina M.,  Franio E., Ania C., Pola T., Gosia F.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród przez Panią Dyrektor odbyło się 28 kwietnia w holu żłobka. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! A rodzicom dziękujemy za pomoc w procesie twórczym :)

yes