Plany miesięczne

MARZEC 2023

• Realizacja Programu Edukacyjnego ,,Akademia Lamy i Krokieta" - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Dotknij, poczuj, zobacz'' - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Ogólnoplskiego Projektu Edukacyjnego ,,Co słonko widziała- na dziecięce kłopoty... Brzechwa''- grupa ,,Gwiazdeczki''.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Zabawa Sztuką''- grupa ,,Gwiazdeczki''.
  • Realizację Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego "Migowy dla dzieci" organizowanego przez MiguMig- zabawy z językiem migowym - grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • "Światowy Dzień Zespołu Downa" - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Projektu Edukacyjnego ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury'' - grupa ''Smerfy'', ''Biedronki''.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,, Zabawa w spokojny umysł ''- grupa ,,Smerfy''.
  • Udział w Projekcie Edukacyjnym ,,Uczymy dzieci programować''-grupa ,,Smerfy''.
  • Realizacja Innowacji Pedagogicznej, pt. "Smakowanie liter" - grupa "Biedronki".
  • Wycieczka do Muzeum im. W. Kętrzyńskiego Zamek -,,Lekcja Historii’’- grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • ,,Zabawa gliną''- warsztaty Wielkanocne w KCK - grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • Warsztaty Wielkanocne w Galerii ,,Konik Mazurski''- grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • Spotkania z Panią bibliotekarką- czytanie bajki, zabawy- grupa ,,Smerfy''.
  • Spotkanie z weterynarzem -grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • Międzyprzedszkolny Konkurs Muzyczny, pt. "Szansa na sukces" - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Między przedszkolny Konkurs Matematyczny, pt. "Kangurek 2023' - grupa "Smerfy", "Gwiazdeczki".
  • "Dzień dentysty " - grupa "Krasnale", "Biedronki", "Gwiazdeczki.
  • "Dzień Kobiet" - grupa "Biedronki", ,,Smerfy'',,,Gwiazdeczki''.
  • "Dzień matematyki" - grupa "Biedronki", ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • "Pierwszy Dzień Wiosny" - grupa "Biedronki", "Krasnale.
  • ,,Dzień Nowych Technologii  w Edukacji’’- grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • "Dzień wody" - grupa "Biedronki, "Krasnale", ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • ,,Dzień Słońca''- grupa ,,Gwiazdeczki''.
  • ,,Miedzynarodowy  Dzień Szczęścia''- grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • ,,Europejski Dzień Logopedy''- grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • Filharmonia- wszystkie grupy przedszkolne.
  • Robotyka i kodowanie - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Dogoterapia- wszystkie grupy przedszkolne.
  • Zumba- wszystkie grupy przedszkolne.