Plany miesięczne

STYCZEŃ 2023

• Realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - wszystkie grupy przedszkolne.

• Realizacja Programu Edukacyjnego ,,Akademia Lamy i Krokieta" - wszystkie grupy przedszkolne.

• Realizacja Projektu Edukacyjnego ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury'' - grupa ''Smerfy'', ''Biedronki''.

• Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Dotknij, poczuj, zobacz'' - grupa ''Smerfy'', ''Biedronki'', ''Krasnale''.

• Udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Zabawa w spokojny umysł'' - grupa ''Smerfy''.

• Udział w Projekcie Edukacyjnym ,,Uczymy dzieci programować'' - grupa ''Smerfy''.

• Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Co słonko widziało - na dziecięce kłopoty... Brzechwa'' - grupa ''Gwiazdeczki''.

• Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Zabawa sztuką'' - grupa ''Gwiazdeczki''.

• Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka - wszystkie grupy przedszkolne.

• Dzień Pingwina - grupa ''Krasnale'', "Biedronki"

• Zabawa w "Złotej Rybce" - grupa "Biedronki"
  • Udział w spotkaniu z funkcjonariuszem policji na temat: ,,Bezpieczne ferie zimowe'' - grupa ''Krasnale'', "Biedronki"

• Bal Karnawałowy - wszystkie grupy przedszkolne.

• Dzień Ligii Ochrony Przyrody - grupa ''Smerfy''.

• Udział w ,, Koncercie Świątecznym’’- wszystkie grupy przedszkolne.

• Dzień Kubusia Puchatka - grupa ''Gwiazdeczki''.

• Dzień Logicznego Myślenia - Dzień Matematyki - grupa ''Gwiazdeczki''.

• Dzień Składanki i Łamigłówki - grupa ''Gwiazdeczki''.

• Międzynarodowy Dzień Puzzli - grupa ''Gwiazdeczki''.