Plany miesięczne

GRUDZIEŃ 2022

• Realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Programu Edukacyjnego „Akademia Lamy i Krokieta” - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Projektu Edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”-grupa "Smerfy", "Biedronki".
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,, Dotknij, poczuj, zobacz’’- grupa "Smerfy", "Biedronki", "Krasnale".
  • Udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Zabawa w spokojny umysł ’’- grupa "Smerfy".
  • Udział w Projekcie Edukacyjnym ,, Uczymy dzieci programować’’- grupa "Smerfy".
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Co słonko widziało- na dziecięce kłopoty… Brzechwa” - grupa "Gwiazdeczki".
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Zabawa sztuką”- grupa "Gwiazdeczki".
  • Udział w warsztatach świątecznych w Galerii Rękodzieła artystycznego "Konik Mazurski"- grupa "Smerfy".
  • Udział w Konkursie KCK - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Spotkania z Panią bibliotekarką- czytanie bajki, zabawy- grupa "Smerfy".
  • Realizacja projektu badawczego "Książka" - grupa "Biedronki".
  • Spotkanie z Panią bibliotekarką (ekspertem) w ramach realizacji projektu badawczego "Ksiązka" - grupa "Biedronki".
  • Udział w ,,Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych’’- program artystyczny- grupa "Smerfy"
  • Udział w ,,Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych’’ - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Udział w ,, Koncercie Świątecznym’’- wszystkie grupy przedszkolne.
  • Udział w akcji charytatywnej ,,Szlachetna Paczka’’ -wszystkie grupy przedszkolne.
  • Udział w akcji MEN ,,Razem na Święta’’- wszystkie grupy przdszkolne.
  • Organizacja Mikołajek - wszystkie grupy przedszkolne.
  • ​​​​​​​Organizacja wigilii w grupie - wszystkie grupy przedszkolne.