Plany miesięczne

STYCZEŃ 2022

1. Realizacja Programu Edukacyjnego "Uczymy dzieci programować"- grupa "Smerfy"

2. Realizacja Projektu Edukacyjnego "Mały Miś w świecie wielkej literatury"- grupa "Smerfy" i grupa "Krasnale"

3. Realizacja Programu Edukacyjnego "Dzieci uczą rodziców"- grupa "Smerfy"

4. Udział w Projekcie Edukacyjnym "Z Ekologią na Ty"- grupa "Smerfy" i grupa  "Krasnale"

5. Realizacja Programu Edukacyjnego "Akademia Krokieta i Lamy"- wszystkie grupy przedszkolne

6. Spotkania z Panią bibliotekarką- wspólne czytanie bajek, wypożyczanie książek w przedszkolu- grupa "Smerfy"

7.Realizacja projektu profilaktycznego „ Zdrowo i Sportowo”- grupa "Krasnale"

8. Realizacja Akcji Edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"- Centrum Rozwoju Lokalnego- grupa "Smefy", "Biedronki"

9. Koncerty z okazji Dnia Babci i Dziadka- wszystkie grupy przedszkolne

10. Bal Karnawałowy- wszystkie grupy przedszkolne

11. Udział w Ogólnopolskich konkursach plastycznych

12. Konkurs Piosenki Świątecznej- "W Świątecznym nastroju"- wszystkie grupy przedszkolne

13. Dzień Ligi Ochrony Przyrody- grupa "Smerfy"

14. Realizacja Ogólnopolskiego Projektu edukacyjnego pt. #20 minut dla matematyki”. Org. Zuzanna Jastrzębska –Krajewska- grupa „Gwiazdeczki”

15. Realizacja Ogólnopolskiego Projektu “ Skąd się biorą produkty ekologiczne” - grupa „Gwiazdeczki”, "Biedronki"

16. Realizacja projektu profilaktycznego „ Zdrowo i Sportowo” org. TennisManagementSp. o.o.w Warszawie- - grupa „Gwiazdeczki”