Plany miesięczne

KWIECIEŃ 2023

• Realizacja Programu Edukacyjnego ,,Akademia Lamy i Krokieta" - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Dotknij, poczuj, zobacz'' - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Ogólnoplskiego Projektu Edukacyjnego ,,Co słonko widziała- na dziecięce kłopoty... Brzechwa''- grupa ,,Gwiazdeczki''.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Zabawa Sztuką''- grupa ,,Gwiazdeczki''.
  • Realizację Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego "Migowy dla dzieci" organizowanego przez MiguMig- zabawy z językiem migowym - grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  • Realizacja Projektu Edukacyjnego ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury'' - grupa ''Smerfy'', ''Biedronki'', ,,Krasnale''.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,, Zabawa w spokojny umysł ''- grupa ,,Smerfy''.
  • Realizacja Innowacji Pedagogicznej, pt. "Smakowanie liter" - grupa "Biedronki".
  • Udział w Projekcie Edukacyjnym ,,Uczymy dzieci programować''- grupa ,,Smerfy''.
  • Udział w akcji, pt. "Bajeczni adwokaci"- grupa "Biedronki", "Smerfy" i "Gwiazdeczki"
  • Udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ,,Na tropie zdrowego odżywiania''- grupa ,,Biedronki''.
  • Spotkania z Panią bibliotekarką- czytanie bajki, zabawy- grupa ,,Smerfy''.
  • ,,Światowy Dzień Świadomości Autyzmu’’ -wszystkie grupy przedszkolne.
  • ,,Dzień Książki''- grupa ,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki'', ,,Krasnale''.
  • ,,Dzień Marchewki''- grupa ,,Krasnale''.
  • ,,Dzień Czekolady''- grupa,,Krasnale''.
  • ,,Światowy Dzień Ziemi''- wszystkie grupy przedszkolne.
  • ,,Światowy Dzień Sportu''- grupa,,Smerfy'', ,,Gwiazdeczki''.
  •  Wycieczka do Zakładu Fryzjerskiego ,,Stylove Fryzury’’ w Kętrzynie -grupa ,,Smerfy''.
  • ,,Wiosenne spotkanie’’-  występ artystyczny dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Św. Jana Pawła II w Kętrzynie- grupa,,Smerfy''.
  • Filharmonia- wszystkie grupy przedszkolne.
  • Robotyka i kodowanie - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Dogoterapia- wszystkie grupy przedszkolne.
  • Zumba- wszystkie grupy przedszkolne.