"Jeżynki"

Wiosenne Warsztaty Rodzinne u Jeżynek

W czwartek, 28 marca, grupa Jeżynki miała okazję doświadczyć niezwykłych wrażeń podczas wiosennych warsztatów z udziałem członków rodzin naszych podopiecznych. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko integrowało naszą społeczność przedszkolną, ale również dostarczyło wiele radości i kreatywnych przeżyć ich uczestnikom.

Wydarzenie rozpoczęło się od radosnego powitania, kiedy to dzieci zaprezentowały krótki, ale niezwykle uroczy program artystyczny. Na scenie rozbrzmiewały wesołe piosenki o wiośnie, ubarwione tańcem i uśmiechami Jeżynek. Nie zabrakło również wierszyka o marcowej pogodzie. Atmosferę wypełniały także dźwięki piosenki o  wielkanocnych pisankach, przypominając o nadchodzących świętach.

Następnie przyszedł czas na twórcze działanie. Dzieci wraz z bliskimi przystąpiły do zdobienia wielkanocnych jajek. Kolorowe cekiny, naklejki, szpileczki z kolorowymi główkami oraz wstążeczki tworzyły niepowtarzalne wzory, które rozbłyszczały się w promieniach wiosennego słońca. To było magiczne przeżycie dla każdego dziecka, mogącego dzielić tę chwilę z ukochanymi osobami.

Na zakończenie, wszyscy włączyli się w wspólną zabawę przy piosence o zajączku i kurce, malujących razem pisanki. Radość i entuzjazm dzieci nie miały granic, a ta wspólna aktywność umocniła więzi rodzinne i przedszkolne.

Nie sposób nie wspomnieć o ogromnej dawce uśmiechu i radości, która towarzyszyła całemu wydarzeniu. Zabawa polegająca na śpiewaniu i poruszaniu się  przy akompaniamencie muzyki była nie tylko zabawą, ale także momentem budowania więzi między dziećmi, ich rodzinami oraz wychowawcami.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i członkom rodzin za udział w naszych wiosennych warsztatach rodzinnych. To właśnie dzięki Wam nasze przedszkolne wspólnoty stają się jeszcze silniejsze i bardziej pełne radości.

Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Życzymy radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodzinnym oraz wśród przyjaciół.