Odwiedziny Św. Mikołaja w gr. "Słoneczka"

04.12 do naszej drupy zawitał najprawdziwszy Św. Mikołaj! To wyjątkowy i bardzo wyczekany gość więc do jego odwiedzin musieliśmy się skrupulatnie przygotować.

Maluchy obejrzały film od Św. Mikołaja , w którym opowiedział nam o swojej ciężkiej pracy. Aby umilić Mikołajowi zbiżający się świąteczny czas pełen pracy, postanowiliśmy przygotować mu małe prezenty. Każdy pokolorował postać Św. Mikołaja i umieścił w specjalnym kominku. Jednak, żeby nie było zbyt łatwo, musieliśmy pokonać tor przeszkód, będący odzwierciedleniem długiej i czasami trudnej drogi, jaką Mikołaj pokonuje do domu każdego z dzieci. Wszyscy to zadanie ukończyli z wyróżnieniem :)

W końcu nadszedł czas na odwiedziny Św. Mikołaja. Miny naszych dzieci na Jego widok wyrażały pełnię szczęścia, zdecydowanie ma On w sobie dużo świątecznej magii :) Na powitanie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Zapracowany Mikołaj" a następnie każdy miał możliwośc zrobienia sobie zdjęcia z naszym gościem. Po wręczeniu Mikołajowi naszych kolorowanek wszyscy otrzymali słodki prezent. Wygląda na to, że każdy był w tym roku bardzo grzeczny, co potwierdzamy w 100 procentach :) Na koniec zatańczyliśmy razem z Mikołajem i pożegnaliśmy go ciepło, licząc na to, że już niebawem znowu go spotkamy.