Plany miesięczne

CZERWIEC 2023

• Realizacja Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (spotkanie z rycerzami) - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego, pt. ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury'' - grupa ''Smerfy'', ''Biedronki'', ,,Krasnale''.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego, pt. ,,Akademia Lamy i Krokieta" - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego, pt. "Na tropie zdrowego odżywiania" -  grupa "Biedronki".
  • Realizacja Innowacji Pedagogicznej, pt. "Smakujemy i poznajemy litery" - grupa "Biedronki".
  • "Pierwszy Dzień Lata" - grupa "Biedronki", "Krasnale".
  • Realizacja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Uczymy dzieci programować"- "Smerfy"
  • Realizacja Programu profilaktycznego "Czyste powietrze wokół nas"- "Smerfy", "Gwiazdeczki"
  • Wycieczka do Komendy Powiatowej w Kętrzynie- "Smerfy", "Gwiazdeczki"
  • Wycieczka do Sanepidu- "Smerfy", "Gwiazdeczki"
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego- "Smerfy", "Gwiazdeczki"
  • Dzień Dziecka - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Festyn rodzinny - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Zumba- wszystkie grupy przedszkolne.
  • Zajęcia z języka angielskiego - wszystkie grupy przedszkolne.
  • Zebrania z rodzicami podsumowujące obserwację i diagnozę końcową - wszystkie grupy przedszkolne.